REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

IV FALA - NITKA TECHNOLOGICZNA

Edycja technologiczna akceleratora Surferzy Wiedzy to projekt skierowany do twórców rozwiązań software, osób które w swojej pracy wykorzystują nowe technologie - VR, AR, AI - i wiążą z tym swój dalszy rozwój zawodowy. Zapraszamy także pasjonatów nowych technologii, którzy mają pomysł na produkt i chcą wprowadzić go w życie.

Digital Knowledge Village jest otwarte na współpracę i wsparcie rozwoju biznesu na wielu obszarach. Ze względu na profil fundacji, projekt przeznaczony jest dla przedsięwzięć z branży EdTech.

PAKIET KORZYŚCI DLA CIEBIE!

WSPARCIE PRAKTYKÓW

Ponad 30 trenerów i mentorów

SZKOLENIA I WARSZTATY

Tematy dobrane specjalnie do potrzeb nitki technologicznej
  • Modele biznesowe firm technologicznych. Canvas, koszty i przychody, czyli tworzenie kompletnego budżetu projektu biznesowego.
  • Zagadnienia związane z prowadzeniem spółki. Dokumentacja inwestycyjna - jak czytać zapisy umowy i co one znaczą?
  • Wiedza jako produkt. Jak przygotować skuteczny plan marketingowy?
  • Budowanie i rozwój sprzedaży w firmie we wczesnej fazie rozwoju.
  • Co to jest MVP i dlaczego warto je tworzyć? Jak testować nowe produkty online?
  • Internacjonalizacja przedsiębiorstwa, czyli czy i kiedy warto myśleć o zdobywaniu rynków zagranicznych.

KALENDARZ

W ramach IV fali zapraszamy do uczestnictwa w trzech dwudniowych zjazdach:
  • I ZJAZD – 15 i 16 lutego 2019

  • II ZJAZD – 1 i 2 marca 2019

  • III ZJAZD – 29 i 30 marca 2019


ONI JUŻ SIĘ ODWAŻYLI!

W trzech turach wzięło udział łącznie 50 projektów
Uladzimir Aliakseichanka
Pomysłodawca: Uladzimir Aliakseichanka
DataWorkshop to inicjatywa, która pokazuje w jaki sposób stosować uczenie maszynowe w praktyce. Uczenie maszynowe staje się coraz bardziej popularne również na polskim rynku. Popyt rośnie, ale miejsc gdzie można się nauczyć w prosty i praktyczny sposób nie ma dużo. DataWorkshop jest na to odpowiedzią

DataWorkshop.eu
Tomasz Kalinowski
Pomysłodawca: Tomasz Kalinowski
VRLearning.io to projekt, który zmienia szkolenia poprzez redukcję słabości e-learningu tj. obecność dystraktorów, brak wartościowych interakcji i niską atrakcyjność nauki. Projekt korzysta z technologii VR, a jego oprogramowanie umożliwi tworzenie i wynajem wirtualnych klas dla uczniów, sal szkoleniowych i pokojów konferencyjnych.

VRLearning.io
Krzysztof Synowiec
Pomysłodawcy: Magdalena Bielawa, Krzysztof Synowiec
Tutorial Online to produkt dostarczający użytkownikom dynamicznie konfigurowalnej wiedzy, potrzebnej do prawidłowej obsługi aplikacji IT. Jest to system klasy EPSS, działający w przeglądarce internetowej, który monitoruje bieżącą pracę, wskazuje co kliknąć oraz jakie dane wprowadzić podczas pracy z daną aplikacją. Ma na celu zwiększenie efektywności i jakości wykonywanej pracy, poprzez automatyczne przeprowadzenie użytkownika przez cały proces.

TutorialOnline.pl
Tomasz Sobiczewski
Pomysłodawca: Tomasz Sobiczewski
Voort jest programem szkoleniowym specjalizującym się w optymalizacji końcowego etapu procesu koncepcyjnego poprzez wprowadzenie odpowiednich narzędzi VR w branżę architektoniczną. Dotyczy to w szczególności wizualizacji, czyli sposobu przedstawienia projektu poprzez wykorzystanie komputerowej grafiki rastrowej, wygenerowanej w kilku etapach w celu przedstawienia realistycznej wizji projektu.
Jacek Jagóra
Pomysłodawcy: Wojciech Magdziak vel Wierzbicki, Jacek Jagóra
Poprzez wykorzystanie technologii rzeczywistości rozszerzonej SILAR ma na celu wzbogacić klasyczne podręczniki i książki w atrakcyjne treści multimedialne, znacząco niwelujące dyskryminacje dzieci i młodzieży niepełnosprawnej (z naciskiem na dzieci niesłyszące, które wbrew ogólnej opinii nie rozumieją tekstu czytanego). Wykorzystana technologia pozwoli każdemu, upośledzonemu oraz zdrowemu dziecku, nie tylko w warunkach szkolnych, ale przede wszystkim domowych zdobyć wiedzę w nowoczesnej formie przez całkowicie nowy wymiar doświadczeń.

REGUŁY PROGRAMU

Tworzymy wyłącznie Twój produkt

Dzielimy się wiedza i doświadczeniem

Udostępniamy zasoby ludzkie i technologiczne

Szkolenia odbywają się w Warszawie

Nie pokrywamy kosztów transportu i akomodacji.


PARTNERZY MERYTORYCZNI I MEDIALNI

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Katarzyna Mariańska

PROJECT COORDINATOR

+48 22 749 88 22


EDTECH HUB ACCELERATOR

Digital Knowledge Village
ul. Puławska 457
02-844 Warszawa