NA POMYSŁY CZEKAMY JESZCZE TYLKO:

W tej edycji Akceleratora liczymy na grupową pracę, ale gwarantujemy też odpowiednie warunki do indywidualnego rozwoju. Mamy dla Was jedynie kilkanaście miejsc, dlatego nie traćcie czasu!

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


 

Udział w programie jest zrozliczany w ramach pomocy de minimis. Po zakwalifikowaniu pomysłu i podpisaniu umowy akceleracyjnej uczestnicy i ich organizacje nie ponoszą żadnych kosztów bezpośrednio. Jest to doskonały model pozwalający na skorzystanie z usług, które w normalnych warunkach są bardzo drogie, a w tym wypadku nie wymagają wkładu gotówkowego.

 

EDYCJA DLA TWÓRCÓW WIDEO

Specjalnie z myślą o aktywnych twórcach wideo, przygotowaliśmy nieodpłatny program akceleracyjny, którego celem jest pomoc przy stworzeniu własnego cyfrowego produktu edukacyjnego!

Tę edycję akceleratora kierujemy do twórców szeroko pojętego rynku wideo - niezależnych autorów i producentów działających na YouTube, Instagram czy w innych mediach, zarówno internetowych, jak i klasycznych. Pomagamy twórcom w budowie wartościowych produktów, przekazując swoją wiedzę i doświadczenie, a także udostępniając miejsce pracy.

Jesteśmy Surferami Wiedzy , a to oznacza, że pracujemy głównie w oparciu o projektu edukacyjne i zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy chcą zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu, a nie satysfakcjonuje ich oferta rynku tanich kursów online i podobnych produktów. Pomagamy od budowy scenariusza do wprowadzenia na rynek własnego produktu.

JAK TO DZIAŁA?

Proces akceleracji w kilku prostych krokach:

Co dalej? Myślisz o dalszym rozwoju swojego produktu? Dla najlepszych twórców i pomysłów przewidujemy wsparcie inwestycyjne lub stworzenie wspólnego, kompletnego projektu, w którym zapewniamy całą obsługę - od produkcji materiałów, poprzez aktywne działania marketingowe i sprzedaż.

PAKIET KORZYŚCI

Sprawdź, co możesz zyskać dzięki uczestnictwu w programie:

METODOLOGIA

Dowiesz się wszystkiego o zintegrowanej metodzie Blended Learning, czyli łączeniu tradycyjnych sposobów uczenia się z aktywnościami prowadzonymi zdalnie za pomocą nowych technologii

DOŚWIADCZENIE

Od 10 lat wspólnie z partnerami tworzymy projekty edukacyjne B2B i B2C. W trakcie programu uzyskasz wsparcie doradcze od podmiotów i ludzi, którzy pozwolą Ci rozwinąć Twój pomysł

PLATFORMA

Otrzymasz dostęp do naszego autorskiego rozwiązania - platformy Blended Learning, gdzie zapoznasz się m.in. ze sposobami tworzenia kursów e-learningowych oraz uzyskasz możliwość zaprezentowania własnego materiału

PROFESJONALNA INFRASTRUKTURA

W ramach ekosystemu Fundacji posiadamy Digital Lab, a w nim m.in. studio chroma key i studio podcast, dające możliwości nagrania contentu w wielu atrakcyjnych formatach

SZKOLENIA I MENTORING

W ramach warsztatów prowadzonych na zjazdach dowiesz się m.in. jak budować cross-mediowy produkt edukacyjny, z jakich kanałów marketingowych korzystać oraz jakie sposoby i formaty przekazywania wiedzy są najskuteczniejsze

SIEĆ KONTAKTÓW

Ułatwimy Ci rozszerzenie bazy kontaktów wśród grup mediowych, inwestorów, trenerów oraz uczestników poprzednich edycji programu

ACTION PLAN

Zapoznamy Cię z praktycznym podejściem do planowania Twojego biznesu. Dowiesz się jak poprawnie stworzyć projekcję finansową na kilka lat do przodu, uwzględniając prawidłowe źródła kosztów i przychodów

MOŻLIWOŚĆ INWESTYCJI

Dla najlepszych projektów przewidujemy szansę na wsparcie inwestycyjne. Dajemy również możliwość skontaktowania z funduszem oraz prezentację przed naszymi partnerami medialnymi i merytorycznymi

 
 

WARSZTATY

Tematy i prowadzących dobraliśmy tak, aby w pełni wykorzystać zakładany czas.
Podczas warsztatów spotykamy się podczas trzech zjazdów (piątek + sobota) i pracujemy naprawdę intensywnie:

Strategia budowy cross-mediowego produktu edukacyjnego

Tworzymy cyfrowe produkty dzielenia się wiedzą, a także ich klasyczne odpowiedniki, a następnie łączymy działania w taki sposób, aby uzyskać wydajny proces, który zapewni wysoka marżę.

Kim jest nasza przykładowa “persona” i jej główne cechy sukcesu. Jak Ty i Twój team wyglądacie na tle wzorca, gdzie są luki kompetencyjne i jak można je wypełnić? Jak budować swój własny produkt/usługę w obszarze edtech?

Personal branding - budowanie marki osobistej

Pokażemy w jaki sposób możemy budować przewagę dzięki marce osobistej.

Wystąpienia publiczne

Wspólnie stworzymy modele prezentacji i wystąpień, które dotrą do odbiorców - wykorzystamy Twoje doświadczenia wideo i wypełnimy każde wystąpienie wartościową treścią.

Jak przygotować skuteczny plan marketingowy

Czym jest marketing i na czym polega podejście operacyjne i strategiczne? Jakie są uwarunkowania do prowadzenia skutecznych działań marketingowych?

Podczas szkolenia pokażemy Ci sprawdzone narzędzia, mechanizmy i możliwości, które ułatwią poruszanie się po krętej, drodze marketingu tradycyjnego i cyfrowego. Poprzez pracę nad case’ami i rozkładanie ich na czynniki pierwsze, poznasz sposoby, które ułatwią Ci opracowanie własnego go-to-market plan.

Budowanie mapy produktu e-learningowego

Podczas tego warsztatu uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób projektować kursy online, które będą nie tylko skuteczne, ale również

Poznasz metody design thinking, ADDIE i smart learning oraz nauczysz się wykorzystywać je w praktyce. W efekcie stworzysz własną mapę e-produktu edukacyjnego.

Formaty i produkcja treści edukacyjnych i content marketingowych

Podczas warsztatu poznasz w praktyce mnogość formatów treści na których opiera się współczesny digital learning. Będzie to też doskonała okazja do zapoznania się z możliwościami studio przed przystąpieniem do części praktycznej akceleracji.


WSPARCIE PRAKTYKÓW

Nasi trenerzy i mentorzy z którymi będziesz pracować osobiście nad swoim produktem. W naszym zespole znajdziesz kilkadziesiąt doświadczonych osób z różnych branż i specjalizacji. Poznaj kluczowych mentorów tej edycji:


INNI TWÓRCY

Oni już się odważyli! Wsparliśmy łącznie ponad 100 projektów, które powstały w ramach naszej akceleracji:
Diana Nowek

Diana zajmuje się wykorzystaniem najnowszej wiedzy psychologicznej z zakresu percepcji wyglądu, analizy mikroekspresji oraz analizy behawioralnej w wystąpieniach publicznych, sprzedaży, negocjacjach i rekrutacji.
Jej firma jest dystrybutorem innowacyjnej technologii Facial Emotion Recogniotion, rozpoznającej ekspresje mimiczne w czasie rzeczywistym.

Instytut Komunikacji Niewerbalnej
Kaśka Żbikowska

DigitalGirls Academy to innowacyjny program rozwojowy przeznaczony dla edukatorek przyszłości, którego formuła to 5 miesięcy praktycznej nauki.
Program działa od 2017 roku, wykorzystuje nowe technologie i aktywnie realizuje się m.in. przez: projektowanie produktów edukacyjnych, budowanie społeczności opartych na wymianie wiedzy oraz doświadczeń, jak i tworzenie modeli biznesowych.

DigitalGirls Academy
Magda Gołda

SamodzielniRodzice.com to projekt coachingowy, który ma za zadanie pomóc rodzicom po rozstaniu, samodzielnie wychowującym dzieci.
Kurs jest realizowany od 2017 roku, a zastosowane w nim metody, narzędzia i ćwiczenia zostały wielokrotnie zweryfikowane w praktyce przez innych użytkowników.

SamodzielniRodzice.com
Mateusz (Mat) Czechowicz

Portal do nauki muzyki ze szczególnym uwzględnieniem twórczego aspektu gry - komponowania, grania w zespołach oraz produkowania muzyki.
Nauka poprzez wideo-lekcje, tematyczne kursy online oraz rozszerzone o wyjazdy artystyczne. W przyszłości może powstać "kawiarnia artystyczna" online, przez którą uczestnicy będą wykonywać kreatywne zadania i łączyć się do kolaboracji.

Teoria Strun
Tomasz Kalinowski

VRLearning.io to projekt, który zmienia szkolenia poprzez redukcję słabości e-learningu tj. obecność dystraktorów, brak wartościowych interakcji i niską atrakcyjność nauki.
Projekt korzysta z technologii VR, a jego oprogramowanie umożliwi tworzenie i wynajem wirtualnych klas dla uczniów, sal szkoleniowych i pokojów konferencyjnych.

VRLearning.io

ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT

Zajmie Ci to tylko kilka minut. Nie przejmuj się, jeśli formularz wydaje się skomplikowany. Wypełnij wszystkie pola tak dokładnie, jak potrafisz, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy aplikować do akceleratora:

W przypadku, gdy w projekcie uczestniczą dwie osoby, prosimy o wpisanie danych jednego wybranego reprezentanta.
Jeśli chcesz, możesz załączyć plik


MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Agata Szoka

PROJECT COORDINATOR

+48 530 336 762


EdtechHub Akcelerator Surferzy Wiedzy

Digital Knowledge Village
ul. Puławska 457
02-844 Warszawa

Partnerami tej edycji są:

 

Nowy Marketing 

MamStartup

 

Współpracujemy z: