Seminarium Surferzy Wiedzy

Data: 27 września 2018 Godzina: 10:00

Miejsce: Digital Knowledge Village

!SAVE THE DATE!

Wrzesień to czas  „back to school”
więc idealny moment na zaakcentowanie trendów EdTech na rynku,
danie możliwości prezentacji naszym Surferom Wiedzy z I i II edycji Akceleratora
oraz zaanonsowanie nowych działań w ramach naszego ekosystemu Digital Knowledge.

Spotkanie poświęcamy zagadnieniom powstawania projektów z obszaru edtech
(contentowych i technologicznych) oraz ich dalszej komercjalizacji i finansowaniu.

CO NA CIEBIE CZEKA

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

Trendy EdTech

Wystapienia merytoryczne

Surferzy Wiedzy – Demo Day

Konkurs z nagrodami

Lunch & Networking

AGENDA

Zapisz się już dziś - pozostało niewiele czasu!
 • 9:00

  Pyszna kawa, przekąski i networking
 • 10:00 Rozpoczęcie Spotkania Surferów Wiedzy

  Oficjalne rozpoczęcie Spotkania Surferów Wiedzy.
 • Od 10:10BLOK I - Czy EdTech to interesujący obszar rozwoju nowych projektów strat upowych?

  Trendy w edTech, czyli jak technologia redefiniuje to czego i w jaki sposób się uczymy.
  Jan Wykrytowicz, Menedżer Inwestycyjny EdTechHub Venture, funduszu VC specjalizującego się w obszarze EdTech,

  Wspieranie rozwoju technologicznego start - upów we współpracy z Uczelnią, na bazie developmentu rozwiązań VR/AR poprzez Politechnikę Warszawską
  Robert Sitnik, dr hab. inż. Prof. Nzw. Politechniki Warszawskiej

  Rola edukacji i innowacji dla strategii rozwoju Warszawy, możliwości rozwoju projektów badawczych i start upowych związanych z wiedzą w aspekcie finansowania z RPO w obecnym okresie programowania.
  Mariusz Frankowski, Dyrektor, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
 • Od 11:00 Przerwa kawowa i networking

  Przerwa kawowa i networking
 • Od 11:20 Blok II – Komercjalizacja projektów Edtech we współpracy z Korporacjami i Funduszami.

  Komercjalizacja i wprowadzanie na rynek start upów technologicznych przez duże korporacje, case na bazie współpracy ze Skriware.
  Marek Pajączkowski z Samsung R&D, Business Development Manager.

  Inkubowanie nowych pomysłów w spółce mediowej na bazie programu programu Concept Lab
  Michal Hejka - Business & Product Development Director at IDMnet – Grupa ZPR

  Prezentacja planów Digital Knowlege w zakresie EdTech: rozwój metodyk, akceleracja, komercjalizacja, wsparcie kapitałowe, współpraca środowiskowa.
  Ireneusz Tomczak, Prezes Digital Knowledge Observatory
 • Od 12:00 Przerwa kawowa i networking

  Przerwa kawowa i networking
 • Od 12:20 Demo day i konkurs

  Prezentacja wybranych 8 projektów Surferów Wiedzy I i II fali

  Konkurs !!!!
  Uczestnicy Demo Day na bieżąco oceniają prezentacje i najlepsza z nich otrzyma dodatkowe wsparcie w wysokości 30 000 zł na produkcje MVP a wśród glosujących rozlosujemy nagrody Partnera .

Poznaj naszych Surferów

Diana Nowek


Psychologia Wyglądu

Technologia Facial Emotion Recogniotion, rozpoznająca ekspresje mimiczne w czasie rzeczywistym. Diana wykorzystuje najnowszą wiedzę psychologiczną z zakresu percepcji wyglądu, analizy mikroekspresji oraz analizy behawioralnej do analizy niewystąpień publicznych, sprzedaży, negocjacji i rekrutacji.

Olga Kołdej


Cel Mieszkanie

Kurs on-line wspierający proces zakupu mieszkania, od analizy potrzeb do finalizacji transakcji. 7 bloków tematycznych, które przeprowadzają przez wszystkie etapy nabywania nieruchomości - analizy możliwości finansowych kupującego, sprawdzenia stanu prawnego i technicznego oraz bezpiecznego przeprowadzenia transakcji.

Tomasz Sobiczewski


VOORT

Program szkoleniowy specjalizujący się w optymalizacji końcowego etapu procesu koncepcyjnego poprzez wprowadzenie narzędzi VR w architekturze. Dotyczy to w szczególności sposobu przedstawienia projektu poprzez wykorzystanie komputerowej grafiki rastrowej, wygenerowanej w kilku etapach.

Tomasz Kalinowski


VRLearning

Projekt, który ma za zadanie zmienić szkolenia poprzez redukcję słabości e-learningu tj. obecność dystraktorów, brak wartościowych interakcji i niską atrakcyjność nauki. Projekt korzysta z technologi VR, a jego oprogramowanie umożliwia tworzenie i wynajem wirtualnych klas dla uczniów, sal szkoleniowych i pokojów konferencyjnych.

Prelegenci

Jan Wykrytowicz


Ekspert w dziedzinie badań i strategii biznesowych (w tym transformacji digitalowych) z kilkunastoletnim doświadczeniem w budowaniu i rozwijaniu marek na rynku mediowym. Pełnił kierownicze funkcje w największych spółkach mediowych w Polsce - CANAL+ oraz TVN. Doradza w procesach inwestycyjnych na etapie seed i early stage growth. Juror podczas miedzynarodowych konkursów startupowych.

Robert Sitnik


Profesor Politechniki Warszawskiej .Zajmuje się rozwijaniem algorytmów do przetwarzania danych 3D oraz ich wykorzystaniem w medycynie, inżynierii i dokumentacji dziedzictwa kulturowego.Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych i komunikatów konferencyjnych (w tym kilkunastu artykułów z listy Filadelfijskiego Instytutu Informacji Naukowej). Kierownik wielu projektów krajowych i zagranicznych z zakresu obrazowania 3D

Marek Pajączkowski


Posiada 14 lat doświadczenia w mobilnych usługach biznesowych. Od 5 lat pracuje w firmie Samsung. Obecnie odpowiedzialny jest za partnerstwa i business development rozwiązań powiązanych z platformą KNOX w Polskim centrum R&D Samsunga dla regionu EMEA

Ireneusz Tomczak


Przedsiębiorca, ekspert, inwestor specjalizujący się kreowaniu nowych projektów biznesowych i budowaniu ich wartości, szczególnie w obszarze powstawanie wiedzy i nowych mediów. Założyciel i Prezes Fundacji Digital Knowledge Observatory, akredytowanego ośrodka innowacji (AOI) przez Ministerstwo Rozwoju

UWAGA!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o rejestrację.

 

Data: 27 września 2018 Godzina: 10:00

Miejsce: Digital Knowledge Village

ZAPISZ SIĘ!

Wybierz kategorie:

 

MIEJSCE

Miejsce gdzie technologia spotyka się z edukacją.
 

Digital Knowledge Village to nowopowstałe miejsce w Warszawie wspierające prowadzenie innowacyjnego biznesu. DKV zorientowane jest na podmioty działające szczególnie w obszarze digital marketingu, szkoleń i doradztwa, komunikacji marketingowej.

Do Twojej dyspozycji oddajemy miejsce do prowadzenia działalnościkompleksową organizację konferencji i szkoleńszeroki zakres usług multimedialnych.