Wysłuchaj Influencerów, którzy odnieśli sukces

...i dołącz do nich! Podczas See Bloggers mieliśmy okazję porozmawiać ze znanymi i cenionymi blogerami, którzy odnieśli sukces, prowadząc własne cyfrowe kanały. Wysłuchaj, jak wyglądał początek ich przygody przed kamerą i dlaczego wybrali właśnie taką drogę. 

 

Jurek Owsiak


Jak mówi "sama pasja nie wystarczy", trzeba z niej jeszcze umieć stworzyć wartościowy produkt.

Zobacz wywiad z Jurkiem Owsiakiem i przekonaj się jak bardzo potrzebna jest pasja przy tworzeniu nowych inicjatyw społecznych i edukacyjnych, w tym także własnego kanału.

Chcesz zostać Influencerem i budować własną markę w Internecie?

 

Pascal Brodnicki


Jak twierdzi Pascal Brodnicki, własny kanał cyfrowy daje wolność i możliwość przekazywania wartościowej wiedzy w luźny sposób. I chociaż praca przed kamerą od dawna nie jest dla niego nowością, prowadzenie własnego kanału edukacyjnego - owszem. Wysłuchaj, jak wyglądały pierwsze kroki Pascala przy tworzeniu Tuby Smaku i zobacz, jak rozkręcić własny!

Nasz Akcelerator jest dla Ciebie, jeśli:

  • Rozwijasz projekt biznesowy w branży edtech lub pokrewnej.
  • Wierzysz w siłę dzielenia się wiedzą, używasz jej do ewangelizacji lub sprzedajesz swoją ekspertyzę i doświadczania.
  • Dobrze, jeśli już działasz w formie zorganizowanego podmiotu gospodarczego.
  • Idealnie, jeśli masz MVP, product demo lub materiały/content umożliwiający pracę nad pierwszą/ulepszoną wersją produktu.
  • Wspaniale, jeśli twój projekt wykazuje synergię z Digital Knowledge Village, abyśmy mogli cię wesprzeć naszymi zasobami technicznymi i merytorycznymi.

 

Do końca rejestracji zostało:

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund