harmonogram

3 miesięczny program, dzięki któremu w 5 krokach razem zmienimy świat edukacji i kursów

01miesiąc

Podczas pierwszego miesiąca współpracy, otrzymasz dostęp do specjalnego kursu hybrydowego. Dzięki niemu pozyskasz niezbędną wiedzę, którą wykorzystasz podczas tworzenia swojego kursu online.

02miesiąc

Drugi miesiąc to czas intensywnej pracy nad Twoim kursem online. Będziesz mógł skorzystać ze wsparcia różnych ekspertów, aby wypracować najlepszą wersję Twojego produktu edukacyjnego.

03miesiąc

To czas przyjaźni ze studiem, kamerą, mikrofonem i programem do montażu, czyli po prostu produkcja kursu. Wtedy też umieścisz swój kurs na specjalnej platformie e-learningowej.

01krok

metodyka

Przed Tobą kurs w modelu hybrydowym – nie mogło być inaczej, skoro o tym uczymy, prawda?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kurs blended, dzięki któremu pozyskasz i ugruntujesz swoją wiedzę z zakresu e-learningu.

Po jego ukończeniu, z łatwością przygotujesz swój kurs na miarę dzisiejszych czasów!

Miesięczny kurs blended

Specjalnie przygotowany kurs hybrydowy (zawierający elementy online jak i offline), dzięki któremu zdobędziesz niezbędną wiedzę jak zrobić nowoczesny kurs online

Spotkania Live z trenerami

Podczas kursu będą organizowane spotkania, webinary, konsultacje grupowe i indywidualne a także sesje Q&A

Obszary tematyczne

Kursanci

definiowanie grupy odbiorców

Projektowanie

tworzenie dokładnego planu i scenariusza

Technologia

nowe technologie w edukacji

Prototypowanie

wiedza i praktyka jak produkować kurs

Marketing i sprzedaż

budowa strategii marketingowych

Skalowanie

lokalizacja produktu globalnie

Dołącz do Surferów Wiedzy

930x636

02krok

mentoring

Zaprosiliśmy do współpracy najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach, aby wesprzeć Cię w procesie produkcji kursu online.

W ramach akceleratora, otrzymasz pakiet godzin konsultacji, podczas których będziesz móc skonsultować swoje wyzwania i wypracować najlepsze rozwiązanie.

Dedykowany opiekun

Przez cały okres akceleracji będziesz pod opieką dedykowanego opiekuna

Pakiet konsultacji

Każdy Surfer otrzyma pakiet godzin konsultacyjnych, który będzie mógł wykorzystać z wybranymi ekspertami na pracę nad kursem online.

03krok

projektowanie

W tym kroku skorzystasz z przekazanej metodyki, kart pracy, a także konsultacji ekspertów, tak, aby zbudować najlepszą wersję swojego kursu!

Projektowanie, to kluczowy etap, który polega na zaplanowaniu jak będzie wyglądała ścieżka kursanta w naszym kursie. Określenie struktury kursu jest kluczowe dla powodzenia produkcji i skuteczności kursu.

Dobry kurs online, to nie zbitka przypadkowych treści, a odpowiednio przygotowany scenariusz, który uwzględnia potrzeby kursantów, Twoje predyspozycje, stronę techniczną zagadnienia. Dobrze zaplanowane flow pozwala na utrzymanie kontaktu z kursantem i skuteczne przekazanie wiedzy. Odpowiednio przygotowane kursy online mogą śmiało konkurować jakością i ceną ze szkoleniami stacjonarnymi.

Praktyczne karty pracy

Na każdym etapie tworzenia kursu masz dostęp do materiałów i specjalnych kart pracy, które krok po kroku pomogą Ci w stworzeniu swojego produktu

Konsultacje

Otrzymasz pakiet godzin konsultacyjnych, które możesz wykorzystać na pracę z ekspertami, którzy pomogą Ci na etapie projektowania kursu.

Platforma e-learningowa

Etap projektowania jak i jego efekty będziesz mógł umieść na dedykowanej platformie e-learningowej (Learning Space), do której otrzymasz dostęp w ramach Akceleratora

04miesiąc

produkcja

Posiadając niezbędną wiedzę oraz wypracowany plan i scenariusz kursu online, przejdziesz do jego produkcji.

W ramach Akceleratora będziesz uczestniczyć w zajęciach w profesjonalnym studio produkcyjnym Digital Space, a także otrzymasz pakiet godzin, które będziesz mógł wykorzystać na produkcję elementów swojego kursu.

Studio produkcyjne

Otrzymasz pakiet godzina w profesjonalnym studio nagrań (wideo i audio) Digital Space, w którym będziesz mógł przygotować swój kurs, lub jego zajawkę. Nad procesem będzie czuwać doświadczona ekipa producentów i reżyserów, a proces ten poprzedzą próby w studio.

Studio self

W ramach Akceleratora będziesz mógł skorzystać z godzin w studio selfprodukcyjnym. Zostało ono przygotowane tak, że samodzielnie będziesz móc nagrywać swój kurs w dowolnym dla siebie momencie.

Pakiet materiałów

Otrzymasz od nas pakiet materiałów graficznych, które będziesz mógł wykorzystać w swoim kursie online.

05miesiąc

Duma i ozłocenie

Demoday & Konkurs

Każdy Surfer Wiedzy będzie miał możliwość wystąpienia podczas hybrydowego DemoDay przed szeroką publiką, w tym inwestorów i wydawców.

Najlepsze projekty wezmą udział w Konkursie i zawalczą o specjalne nagrody.

inne

A dodatkowo...

Testbed nowinek

Dzięki współpracy z partnerami, nasi Surferzy Wiedzy będą mieli możliwość przetestowania powiek technologicznych i fajnych rozwiązań w branży EdTech

Networking

Masa różnych wydarzeń, meetów, Business Speed Dating, a wszystko po to, aby dzielić się wiedzą i integrować

Narzędzia

Otrzymasz dostęp do usług i narzędzi naszych partnerów na lepszych warunkach!

Porządny pakiet wsparcia

Wartość usług i narzędzi w Akceleratorze to 50 000 zł!